Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogadjam el, hogy sosem...

Fogadjam el, hogy sosem leszek olyan vékony, vagy "sportos", mint aki eleve sovány alkatú, vagy változtatnom kéne valamit?

Figyelt kérdés

Hetente nagyjából 5-6-szor sportolok, rendszeresen futok és súlyzós edzéseket is végzek. Már nem diétázok, de figyelek az étkezésre, elég fehérjét, sok zöldséget és gyümölcsöt eszem.


Régen duci voltam, ahhoz képest sokat változtam, mégis elnézve magam, szerintem senki nem mondaná meg, hogy mennyi munka volt ezt az alakot elérni. A legtöbb nő akit látok, kevés sporttal és tudatos étkezés nélkül is sokkal jobban néz ki nálam.


Ne értsetek félre, tudom, hogy nem vagyok elhízva, és alapjában véve nem kéne szégyelnem a testem. Mégsem vagyok elégedett a kinézetemmel, hiába fogytam le, és élek aktív életet, sportos helyett zömöknek érzem magam.


Kíváncsi vagyok, hogy csak én ítélem-e rosszul meg magamat, vagy értitek mire gondolok. 160 centihez milyen nehéznek tippeltek?


[link]


[link]


2022. ápr. 24. 19:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim válasza:
59%
Hát lőjetek le, de szerintem a kérdező jobban néz ki, mint a testépítő csaj.
2022. ápr. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 anonim ***** válasza:
51%
Nem nézel ki szarul, szép alakod van. Inkább annak a linkelt csajnak van abnormális kinézete.. vannak akiknek ez tetszik?
2022. ápr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 anonim ***** válasza:
81%
Ez kB tök átlag, szódával elmegy. Az alsótesten egyáltalán nem látszik a sport, felsőn is csak azért mert feszítesz.
2022. ápr. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim ***** válasza:
100%
Súlyzós edzés és kalória többlet sok fehérjével. Fél év múlva magadra sem fogsz ismerni.
2022. ápr. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 anonim ***** válasza:
61%

A kérdező vagy hazudik a sok edzéssel, vagy valamit nagyon rosszul csinál.

Olyan nem létezik, hogy valaki ennyi edzés után ilyen formátlan, izomtalan legyen.

2022. ápr. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 anonim ***** válasza:
57%
Egyetértek. És mi vagyunk leszavazva mert nem nyaljuk ki a seggét.
2022. ápr. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 anonim ***** válasza:
70%
Hiába szavaztok le, a tény az tény. Ha valaki ilyen szinten és ennyit edz, az meglátszik a testen. Próbáljátok ki, ha nem hiszitek. Nem itt kell a piros x-eket nyomogatni.
2022. ápr. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 A kérdező kommentje:

Miért hazudnék egy anonim fórumon? Nyilván semmilyen bizonyítékot nem tudok felhozni, de egyszerűen csak nem lenne semmi értelme.


Az még könnyen lehet, hogy valamit rosszul csinálok, ezért is írtam ki a kérdést.


Fizikailag erős vagyok és az állóképességemre sem panaszkodhatok. 25 perc alatt futok 5 km-t, 55 perc alatt 10-et futok, és a 15km is sikerült 10 km/H sebesség alatt. (A legtöbb futás persze nem ilyen hosszú, átlagosan 5-8 km-t szoktam futni.)


Súlyzós gyakorlatok terén 2 felsőtest és 2 alsótest napom van, gyakran mégjegyzest is kapok a teremben, hogy milyen nagy súllyal dolgozik ahhoz képest, mekkora vagyok. Az alap gyakorlatokat csinálom, és mindig szabályosságra törekszem. Lány létemre könnyedén megcsinálok 20 fekvőtámaszt, és lassan húzódzkodni is megtanulok.

2022. ápr. 26. 08:53
 59/72 A kérdező kommentje:

És csakhogy lássatok, milyen formával kezdtem bele az edzésbe:

[link]

A bal oldali kép három éve készült, a jobb oldali pedig idén.


Szerintem magamhoz képest sokat változtam, csak ha más lányokhoz hasonlítom magam, akkor már kevésbé vagyok elégedett. Persze nem mások alapján kéne megítélnem saját magamat, ezen még dolgoznom kell, csak néha elég nehéz.

2022. ápr. 26. 09:02
 60/72 anonim ***** válasza:
80%

Dicséretes, amit eddig elértél. Lehetőleg máskor, ha fotózod magad, ne húzd be a hasad, mint ahogy a jobb oldali képen is tetted.

Szerintem nagyobb hangsúlyt fektetsz a felső test edzésére, és kevesebbet az alsó testre.

Ezért tűnik úgy, hogy erős a felsőtested és formátlan, izomtalan az alsó tested.

Hanyagold most egy ideig a felsőtest edzést, és guggolj és törj ki többet minél nagyobb súlyokkal.

2022. ápr. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!