Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogadjam el, hogy sosem...

Fogadjam el, hogy sosem leszek olyan vékony, vagy "sportos", mint aki eleve sovány alkatú, vagy változtatnom kéne valamit?

Figyelt kérdés

Hetente nagyjából 5-6-szor sportolok, rendszeresen futok és súlyzós edzéseket is végzek. Már nem diétázok, de figyelek az étkezésre, elég fehérjét, sok zöldséget és gyümölcsöt eszem.


Régen duci voltam, ahhoz képest sokat változtam, mégis elnézve magam, szerintem senki nem mondaná meg, hogy mennyi munka volt ezt az alakot elérni. A legtöbb nő akit látok, kevés sporttal és tudatos étkezés nélkül is sokkal jobban néz ki nálam.


Ne értsetek félre, tudom, hogy nem vagyok elhízva, és alapjában véve nem kéne szégyelnem a testem. Mégsem vagyok elégedett a kinézetemmel, hiába fogytam le, és élek aktív életet, sportos helyett zömöknek érzem magam.


Kíváncsi vagyok, hogy csak én ítélem-e rosszul meg magamat, vagy értitek mire gondolok. 160 centihez milyen nehéznek tippeltek?


[link]


[link]


2022. ápr. 24. 19:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/72 anonim ***** válasza:
100%
Hat a segg eleg laposka, de ebbe nyilvan erőteljesen beleszol a genetika, ez van.
2022. ápr. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/72 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon-nagyon hasonló alkatom és testem van, még a fehérség és az anyajegyek is stimmelnek :D Én is ilyen semmilyen, punnyadt skinny fat alakkal indultam 2 éve. De amikor az egyik hozzászólásodban azt írtad, hogy teremben edzel, gépekkel, na ott nagyon leesett az állam. Ne haragudj, de ez tényleg nem látszik. Teljesen meg voltam róla győződve róla, hogy otthon edzel, saját súllyal és kézisúlyzókkal, mint én, azért is a szinte ugyanolyan eredmény. Nagyon megdöbbentem a konditermen, valamit tényleg nem csinálsz jól.

A problémád ettől függetlenül ismerős, nekem sokat segít az, hogy a korábbi saját magamhoz hasonlított magam mások helyett, valamint hogy nem vékony akarok lenni, hanem fitt, erős, és egészséges.

2022. ápr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!