Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogadjam el, hogy sosem...

Fogadjam el, hogy sosem leszek olyan vékony, vagy "sportos", mint aki eleve sovány alkatú, vagy változtatnom kéne valamit?

Figyelt kérdés

Hetente nagyjából 5-6-szor sportolok, rendszeresen futok és súlyzós edzéseket is végzek. Már nem diétázok, de figyelek az étkezésre, elég fehérjét, sok zöldséget és gyümölcsöt eszem.


Régen duci voltam, ahhoz képest sokat változtam, mégis elnézve magam, szerintem senki nem mondaná meg, hogy mennyi munka volt ezt az alakot elérni. A legtöbb nő akit látok, kevés sporttal és tudatos étkezés nélkül is sokkal jobban néz ki nálam.


Ne értsetek félre, tudom, hogy nem vagyok elhízva, és alapjában véve nem kéne szégyelnem a testem. Mégsem vagyok elégedett a kinézetemmel, hiába fogytam le, és élek aktív életet, sportos helyett zömöknek érzem magam.


Kíváncsi vagyok, hogy csak én ítélem-e rosszul meg magamat, vagy értitek mire gondolok. 160 centihez milyen nehéznek tippeltek?


[link]


[link]


2022. ápr. 24. 19:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:
35%
Hát az látszik, hogy fogytál, de hogy edzenél is az nem.
2022. ápr. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 anonim válasza:
27%
Én nem szavaztam le senkit és nem is nyalizásból mondom, de szerintem tènyleg teljesen rendben van. Oké, ha azt nézzük, hogy sportol stb, tényleg nézhetne ki sportosabban, de az nem feltétlenül néz ki jobban, lásd Kiss Virágot, aki jó esetben is durván ki van pattintva, azért "formás" és csak a szálkafétises fitnessőrülteknek jön be. Egyébként is elvileg "duci" volt és aki az volt az általában sok munkával sem szokott ilyen eredményt elérni. Ettől még lehet vékonyabb is, vagy izmosabb, ha neki úgy tetszik, de szerintem bőven egészséges az ilyen alak is és valszeg több embernek tetszik, mint a nagyseggű, kigyúrt, esetleg szálkás, vagy teljesen sovány nők. Mondom ezt 21f-ként. Egy kis röpi, vagy asztali tenisz edzés lehet jót tenne fenékileg, de egyébként minden oké.
2022. ápr. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 A kérdező kommentje:

#61

Az első képen kb 58 kg vagyok, a másodikon 55 kg. Súly alapján nem túl nagy a változás.

2022. ápr. 26. 09:37
 64/72 anonim ***** válasza:
100%
Mit takar az hogy nagy súlyokkal edzel?
2022. ápr. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 anonim ***** válasza:
68%
Szívesen kielemezném egyes válaszolók testét.
2022. ápr. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 anonim ***** válasza:
84%
Ja, most küldjön be mindenki fotót magáról! :-D
2022. ápr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 anonim válasza:
38%

42# Ezt a képet komolyan gondoltad, vagy csak poénból küldted?

[link]

Ennél még az is jobb, ha valakinek nincs segge.

2022. ápr. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 anonim ***** válasza:
84%

#67

Ízlésekről minek vitatkozni? Neked nem jön be, ez van.

Ő egy testépítő. Aki sokat edz, izmos nagy feneke lesz.


Ha neked nem tetszik, ne nézd! Ilyen egyszerű.

2022. ápr. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 anonim válasza:
0%
68# Én csak folytattam az egyensúly érdekében.
2022. ápr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 anonim ***** válasza:
100%

#69

🙄😒🤦

2022. ápr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!