Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogadjam el, hogy sosem...

Fogadjam el, hogy sosem leszek olyan vékony, vagy "sportos", mint aki eleve sovány alkatú, vagy változtatnom kéne valamit?

Figyelt kérdés

Hetente nagyjából 5-6-szor sportolok, rendszeresen futok és súlyzós edzéseket is végzek. Már nem diétázok, de figyelek az étkezésre, elég fehérjét, sok zöldséget és gyümölcsöt eszem.


Régen duci voltam, ahhoz képest sokat változtam, mégis elnézve magam, szerintem senki nem mondaná meg, hogy mennyi munka volt ezt az alakot elérni. A legtöbb nő akit látok, kevés sporttal és tudatos étkezés nélkül is sokkal jobban néz ki nálam.


Ne értsetek félre, tudom, hogy nem vagyok elhízva, és alapjában véve nem kéne szégyelnem a testem. Mégsem vagyok elégedett a kinézetemmel, hiába fogytam le, és élek aktív életet, sportos helyett zömöknek érzem magam.


Kíváncsi vagyok, hogy csak én ítélem-e rosszul meg magamat, vagy értitek mire gondolok. 160 centihez milyen nehéznek tippeltek?


[link]


[link]


2022. ápr. 24. 19:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
19%

A képen látható nő szép. Sok nőt ismerek, akik egész életükben gyűlölik pl. a feneküket. Gratulálok, hogy ennyit sportolsz!

Fogadd el a tested. mert szerencsés vagy, és igen, talán kis pszichológiai kúra jót tenne, hogy ez jól sikerüljön. 49f

2022. ápr. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem a kérdező reálisan látja magát, és tudja, hogy nem jól néz ki. Csúnya, formátlan vállak, karok. Fatörzs derék, oszlop lábak. Feneke az meg olyan semmilyen. A zöld bikinis képen látszik, hogy iszonyú erős, férfias a háta. Nekem nem ezt jelenti a szép női alak. Kérdező, nem túl jó a genetikád sajnos, azon nem tudsz változtatni. Viszont ha ebben a testben sok munkád van, akkor ott valami félrement. Keress egy jó szakembert, és gyúrjál lábra, fenékre, karra, vállra, mert ha lenne valami formád, más lenne az összhatás is. Most egyszerűen csak alaktalan vagy.
2022. ápr. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm szépen a válaszát, a pozitív és negatív hangvételű kommenteket egyaránt!


Vannak napok, amikor semmi bajom a kinézetemmel, máskor meg teljesen elveszítem az önbizalmamat, a válaszok alapján is úgy láttam, hogy megosztó a kérdés. Minden esetre nem a kinézetemből élek, sokkal fontosabb dolgok vannak annál, mint hogy milyen vékony vagyok, azt kell elfogadnom, amit kaptam, még ha nehéz is. Több vagyok, mint egy bikinis test, és hiszek abban, hogy egy előnyös ruha, szép smink és a mosolygás csodákra képes.

2022. ápr. 25. 11:47
 24/72 anonim ***** válasza:
75%
Így van, egy nő nem csak az alakjából áll, hanem a humorából, intelligenciájából, csintalanságából, érdekességéből is.
2022. ápr. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 anonim ***** válasza:
26%

Én, mint férfi teljesen elégedett lennék egy ilyen kinézetű nővel, ha amúgy érdekesek vagyunk egymás számára. Szerintem sok pasi nem annyira válogatós, mint amennyire túl szigorúak egyes nők magukkal.

Szóval örülj magadnak, és légy hálás, hogy így nézel ki, még ha nem is vagy tökéletes. Elmegy az élet, hogy elégedetlenkedünk magunkkal, ne csináld! Pál Feri mondta, hogy elment hozzá egyszer egy nyomorék nő, és valamiért az atya azt a feladatot adta neki, hogy gondolkozzon azon, hogy mit köszönhet a testének. Először felháborodott, aztán jobban belegondolt és megbarátkozott a nem túl jól funkcionáló karjával, mert azzal tudja megölelni a gyermekét.

2022. ápr. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 anonim ***** válasza:
73%
25-höz még egy gondolat: sok férfi sem olyan kritikus az életben, mint az itteni negatív kommentelők. A valóságban ezek a fotelhuszárok általában annak is örülnek, ha bárki más a farkukhoz ér, az se baj, ha nő.
2022. ápr. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 anonim ***** válasza:
13%

Én írtam a 22-es választ, és nő vagyok.


Amúgy tök jó, hogy mindenkit lepontoztatok, akinek más a véleménye, mint a tietek, és nem dicséri a kérdezőt. Igazán intelligens megoldás.

2022. ápr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, a feneked lapos, látszik, hogy nem túl sok gyakorlatot végzel rá, hogy kerek legyen. Csinálj guggolást és kitörést súllyal így kerekebb és formásabb lesz a feneked.

És ahhoz képest, hogy azt írod, hogy edzel, a lábadon egyáltalán nem látszik, hogy izmos és formás lenne. Szimplán csak vékony.

2022. ápr. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 A kérdező kommentje:

Köszönöm a mai válaszokat is!


28-as: én is úgy látom, hogy nem látszik, pont ezért írtam ki a kérdést is. Volt ennél is formátlanabb is sajnos a fenekem...

Az alapvető láb és fenék gyakorlatokat csinálom (guggolás, felhúzás, kitörés, lábtoló) nagyobb súllyal, mint a legtöbb lány a teremben. És mindig figyelek arra is, hogy szabályos legyen a gyakorlat.

2022. ápr. 25. 15:27
 30/72 anonim ***** válasza:
10%
#28, te hülye vagy? Mit nem adnék egy ilyen fenekű nőért!
2022. ápr. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!