Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogadjam el, hogy sosem...

Fogadjam el, hogy sosem leszek olyan vékony, vagy "sportos", mint aki eleve sovány alkatú, vagy változtatnom kéne valamit?

Figyelt kérdés

Hetente nagyjából 5-6-szor sportolok, rendszeresen futok és súlyzós edzéseket is végzek. Már nem diétázok, de figyelek az étkezésre, elég fehérjét, sok zöldséget és gyümölcsöt eszem.


Régen duci voltam, ahhoz képest sokat változtam, mégis elnézve magam, szerintem senki nem mondaná meg, hogy mennyi munka volt ezt az alakot elérni. A legtöbb nő akit látok, kevés sporttal és tudatos étkezés nélkül is sokkal jobban néz ki nálam.


Ne értsetek félre, tudom, hogy nem vagyok elhízva, és alapjában véve nem kéne szégyelnem a testem. Mégsem vagyok elégedett a kinézetemmel, hiába fogytam le, és élek aktív életet, sportos helyett zömöknek érzem magam.


Kíváncsi vagyok, hogy csak én ítélem-e rosszul meg magamat, vagy értitek mire gondolok. 160 centihez milyen nehéznek tippeltek?


[link]


[link]


2022. ápr. 24. 19:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim ***** válasza:
60%

#40

"nincs kerek segge, és kb semmi combja."


Javaslok elmenni egy szemorvoshoz, ha itt nem látsz semmit:

[link]

[link]

[link]

[link]


És egyébként mi van, ha pucsít? Csak jobban kiemeli azt, amije van.

2022. ápr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 anonim ***** válasza:
36%

Ui.:

Tessék, ha formás csajokat akarsz:


Michelle Lewin:

[link]

[link]


LisaFiit:

[link]

[link]

2022. ápr. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/72 anonim ***** válasza:
63%
Kiss Virág azért ott van a szeren. De a kérdező egyik, ő pedig a másik véglet. Szerintem egy sportoló átlagnő valahol a kettő között van.
2022. ápr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 anonim ***** válasza:
0%
pont azért pucsít, hogy kompenzálja a kerek segg hiányát. én ezeken a képeken sem látok neki kerek segget, sőt van ahol visszataszítóan girhesnek tűnik. Szerintem neked van baj a szemeddel. Vagy nem láttál még jó segget.
2022. ápr. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 anonim ***** válasza:
83%
44-es, mondod ezt azután, hogy itt azt mondtátok a kérdezőnek jó segge van. :D
2022. ápr. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 anonim ***** válasza:
27%

Nem, én pont azt mondtam, hogy seggre lábra még gyúrhatna, de zsírfelesleg abszulút nincs rajta.


ui: ha kerek formás segget akarsz látni, ne a fitness modellek közt keresgélj, hanem a röplabdázók között.

2022. ápr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 anonim ***** válasza:
19%
Oké, akkor bocsánat. Igazad van, én is azt írtam, hogy nincs semmi formája. Tény, hogy zsír sincs rajta, de alakja sincs. Én nem látom rajta, hogy bármit is sportolna.
2022. ápr. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 anonim ***** válasza:
73%
Szakadjunk már le a Kiss Virágról, borzalmasan néz ki. Ha épp ki van pattintva, akkor kidolgozott, izmos, de minden, ami nőies rajta, az szilikon.
2022. ápr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 anonim ***** válasza:
72%

Te jó ég, ennyi mérgező kommentet... Mint sportoló és edző agyérgörcsöt tudnék kapni az ilyen rosszindulatú megnyilvánulásoktól. Honnan tudod, hogy edz-e az adott illető, vagy sem, ha nem ismered a hátterét? Vannak baromi vékony, gyors anyagcseréjű nők, akiknek minden gramm izomért vért kell izzadniuk, és túlsúlyos, lassú anyagcseréjű, vagy épp beteg nők, akiknek minden gramm leadott zsírért kell szenvedniük. Pusztán ránézésre nem lehet aktivitást megtippelni. Ez a dolog egyik része. A másik, a képen egy túnusos, feszes test van. Még ha a külsőségek alapján is ítélkeztek, hogy lehet olyat mondani egy ilyen alakra, hogy nem látszik a befektetett energia? Pláne, hogy le is írja a kérdező, miket csinál... Stb. Hogy lehet valakiben annyi rosszindulat, és keserűség, hogy más fejlődését, eredményét direkt lehúzza..? Ha frusztrált vagy, söprögess a saját házad táján, ha meg minden rendben, akkor inkább motiválj másokat, ahelyett, hogy rosszindulatú, mérgező entitásként ártasz. Vagy csak maradj csendben.

Kérdező: abszolút jó alakod van. Ha szeretnél tovább formálódni, vagy más célt elérni, keress személyi edzőt, ha van, akkor egy másikat, hátha a váltás segít stimulálni azokat az izmokat, amiket még szeretnél. De személyes véleményem, hogy a legkárosabb dolog foggal körömmel ragaszkodni olyan testképhez, ami elérhetetlen, mert más arányai, anyagcseréje, lehetőségei vannak, mint neked. Inkább az egészség legyen a kitűzött cél, mind mentálisan, mind fizikailag. Sok videó, riport készült már a fitness iparról, ahol edzők, fitness infulencerek, modellek nyilatkoznak a káros hatásokról a túledzésnek, diétának, folytonos tökéletességnek. Érdemes párat meghallgatni. A fullosan szálkás, vékony, feszes test messze nem jelenti, hogy egészséges az illető. Lehet célokat kitűzni, lehet fejlődni, lehet alakítani, de ezek legyenek reális keretek között, és ne alakuljon ki egészségtelen hozzáállás az ételekhez, edzéshez, testképhez.

2022. ápr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 A kérdező kommentje:

Erre a komment háborúra Kiss Virággal kapcsolatban nem számítottam, de örülök, hogy kiegyeztetek azzal, hogy én szarul nézek ki. :D


#49: Neked pedig köszönöm, hogy a témával kapcsolatos, építő kommentet fogalmaztál meg és köszönöm a tanácsokat is!

2022. ápr. 25. 20:33
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!