Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok, mit csináljak?

Miért nem fogyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kb 10-12 kg feleslegem van.

A kenyeret szinte teljesen letettem, édességet eddig sem ettem. Gyümölcsök közül almát szoktam enni, azt se túlzásba vive. Adagaimat jelentősen csökkentettem.

Heti párszor tornázom, igazából mindig mikor belefér. Heti egyszer több órát sétálok. Semmiféle súlyt nem sikerült leadnom immár hónapok óta.sőt az utóbbi pár napban még híztam is kb 3 kgt. Nem értem.



2022. máj. 14. 09:12
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
0%
* ez se tiszta (jav.)
2022. máj. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 A kérdező kommentje:

Kőszönöm szépen, igen a legtöbben vitatták a mozgás fontosságát, volt, aki egyenesen azt írta, hogy csak sanyargatom magam.

Mindenesetre tanulok minden válaszból. Nem gondolom hogy nem volt meg a deficit mert ma pl az 1400 kalóriát se vittem be, pedig 4x ettem és nem éheztem. Kenyér és cukor nélkül azért nem olyan egyszerű túlenni magunkat.

Mindenesetre növelem az edzést, vagyis beiktatok heti 5x hiit-et a sima tornám elé. Remélem hogy ez segít.

2022. máj. 15. 22:37
 43/53 anonim ***** válasza:
66%

Ha tartósan kalóriadeficitben vagy (minimum 500-600 kcal), amit te diétával és mozgással tartasz fent, akkor igen, három-négy hónap alatt vígan lemegy az a 12 kg felesleg.

Az nem kalóriadeficit, hogy X napig 300 kcal a deficit, aztán Y napig 600 kcal a többlet.

2022. máj. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 A kérdező kommentje:
De én nem csináltam többletet, ilyet nem is írtam. Nincsenek falásrohamaim és nem eszem édességet. Alapból is csak alkalmanként (születésnap, karácsony, vendégség ) de most aztán pláne nem és nem is hianyzik mert nem csokin nőttem fel. Cukor alapból nincs is a haztartásomban és nem is volt soha.
2022. máj. 15. 22:45
 45/53 anonim ***** válasza:
66%

Ha az utóbbi pár napban híztál 3 kilót, akkor valahol pedig volt egy kis kalóriatöbblet, sajnálom.

Persze az a 3 kg lehet egy kis víz is. Néhány nap alatt azért nem olyan egyszerű 3 kg zsírt felszedni.

2022. máj. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 A kérdező kommentje:
Sziasztok gondoltam megosztom hogy hogy "haladok". A jó hír hogy nem híztam :D viszont se kilóban, se centiben nem ment le semmi. Nagyon odatettem magam az elmúlt időszakban. Applikációban vezetem a kalóriákat. Több mint 20 ezerrel volt kevesebb mint ami elvileg kell a súlyfenntartásomhoz. Egyetlen egyszer ettem édességet egy különleges alkalomkor.napi 1 órát tornáztam majdnem minden nap. Emellett alkalmanként futok és nagyon sokat gyalogolok. Mondhatom hogy eléggé reménytelennek tűnik a fogyás :D mától 2 órát próbálok edzeni, mert most pár hónapig kicsit kevesebb a kötelezettségem és talán sikerül összehozni a két órát. Remélem ez mar hoz valami eredményt :(
2022. jún. 5. 20:28
 47/53 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálok, feltaláltad hogyan lehet semmiből energiát csinálni. Kérheted a Nobel díjad.
2022. jún. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy tényleg feltaláltam, mert azóta sem fogytam semmit, pedig rengeteget tornázok, gyalogolok, figyelek a táplálkozásomra, eleget alszom, stb. El tudnám magam sírni már.
2022. jún. 18. 14:55
 49/53 anonim ***** válasza:
100%
Nézettél már tsh, t3/t4 szintet?
2022. jún. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlott lenne egy 5 napos étkezési naplóval és egy teljes vérképpel felkeresni dietetikust.

A kalória rendben van, a torna sok is. Fehérje, zsír és ch arány mil,en?

2022. jún. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!