Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a legfogyasztóbb,...

Melyik a legfogyasztóbb, leghatékonyabb otthoni edzés egy túlsúlyos nőnek? Sok a túlsúly rajtam, így a saját testsúlyos edzés nem lenne jó. Rubint Réka videói? Kis súlyzókkal való gyakorlatok? Fitnesz videók? Esetleg táncos torna?

Figyelt kérdés

Nem gépekre gondolok, azok drágák és nekem unalmas is lenne.

Azt is tudom, hogy a megfelelő étkezés is nagyon fontos, ez megvan már.



2022. nov. 15. 07:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/223 anonim ***** válasza:
86%
Jó, akkor máshogy. Mi a gond magaddal? Meg tudod fogalmazi úgy a problémádat, hogy ne másokról szóljon, más mit nem csinál, hanem rólad?
2022. nov. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/223 A kérdező kommentje:

Magammal semmi. Veletek? Már azt is többször leírtam.

Még hány felesleges, haszontalan, kötekedő kommentet írsz?

2022. nov. 15. 09:25
 13/223 anonim ***** válasza:
93%

Az a hatásos mozgás amit csinálsz. Neked kell megtalálnod azt, ami NEKED nem unalmas és képes vagy egy héten háromszor-négyszer megcsinálni.

Az összes eddigi válasz releváns volt, és egyszerűen nem érthető, mit szeretnél ezen felül ill. mi nem tetszik benne. Rubint Réka videót akarsz csinálni? Csináld, de tönkre fogja tenni a térdedet pár hét alatt (ezt is leírták már feljebb), utána semmit sem fogsz megint mozogni.

Ami eddigi hozzászólásaidból kiderült az az, hogy most hirtelen akarod megváltoztatni a súlyodat, ami előre borítékolható, hogy nem fog menni. A napi bevitt kalóriamennyiséget kis lépésekben kell csökkenteni, a mozgást pedig ésszel növelni, minden más esetben lesérülsz és falási rohamokkal fogsz küzdeni. Ennek pedig a vége az, hogy pár hét múlva fájó térdizülettel ülsz a fotelben és tolod befelé egy ültő helyedben a harmadik pizzát.

2022. nov. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/223 A kérdező kommentje:

Ez az utolsó kommented már hasznosabb.

Igaz, hogy végre elegem lett és változtatni szeretnék, eredményesen.

De melyik ember élvez bármilyen edzést is?

Mindenki azt csinálja, amit a leghatékonyabbnak tart.

Nem?

Betegségek miatt híztam el. Nem szeretném részletezni.

De eddig sem zabáltam és ettem egészségtelenül.

Most még durvább lett az étrendem, de egészséges határokon belül van.

Réka videónál sosem térdeltem, hanem olyan gyakorlatokat kerestem, amikkel nem sérül a térd.

Azt akarom, hogy végre valaki irja ke, hogy mit edzek.

Vagy valami tapasztalatot.

2022. nov. 15. 09:46
 15/223 anonim ***** válasza:
94%

A leghatásosabb a maratonfutás, lehetőleg hegyvidéken.


Sétálni nem akarsz, mert megbetegszel, (wtf)? A gépek unalmasak, a saját testsúlyosra is van kifogásod, mégis mit akarsz? Elhízni is a betegségedtől híztál, véletlen sem a kalóriatöbblettől... aha.


Ha akkora a súlyod, először a kajádat tedd rendbe, azzal bőven megindul a dolog, a sport meg bármi kiegészítő lehet, amit nem utálsz. Vagy amire nincs kifogásod éppen.

2022. nov. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/223 anonim ***** válasza:
94%

1. Ne változtass egyszerre túl sokat, mert nem fogod tartani hosszú távon.

2. Legyél kitartó.

3. Vigyázz az izületeidre.

4. Legyen megfelelő mennyiségű pihenőnap, a pihenés fontos része az izomépítésnek.

5. Figyelj a tested jelzéseidre.

6. Ne egyél túl kevés kalóriát.

De ezek voltak eddig is leírva. Minden mást neked kell kitalálni.

2022. nov. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/223 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kezdj gerinc vagy yin jógával. Ha már kicsit jobban érzed a tested, tudatosabban mozogsz, lehet növelni a tétet hatha jógával, ilyesmivel.
2022. nov. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/223 anonim ***** válasza:
18%

Fogyás témában itt rengeteg a hülye és az önkéntes! :D

Ruhint Réka videói nagyon jók mert mindenedet átmozgatja

Javaslom még a lassu futást vagy bicikli pl szobabicikli

És tényleg az étkezés ami fontos


Régebben 8 kg fogytam lusta voltam edzeni így csak a kajával!

2022. nov. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/223 anonim ***** válasza:
95%

"De melyik ember élvez bármilyen edzést is?


Mindenki azt csinálja, amit a leghatékonyabbnak tart.


Nem?"


Nem, vannak akik igazán élvezik, amit csinálnak, például én is. Sőt, talán meglepő, de vannak olyanok, akik nem is túlsúlyosak, nem a "hatékonyság" miatt csinálnak bármit is (régen rossz hozzáállás), hanem eleve azért, mert élvezik.


Ha vannak személyi edző ismerőseid miért nem őket kérdezed, biztos sokkal hozzáértőbbek, mint az itt "okoskodók", ha már te is az itteniek feletti szinten jársz - csak akkor minek kérdezel, ha jobban értesz hozzá.


De ha annyi elméleti tudást összeszedtél, akkor nyilván tisztában vagy vele, hogy nincs olyan általánosan, hogy "leghatékonyabb". Ezt neked kell megtalálni, a fenti válaszokban már leírt irányvonalak alapján (vagy a hatalmas tudásodat alkalmazva).

2022. nov. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/223 anonim ***** válasza:
87%

"Sok a túlsúly rajtam... 10 kg"


Vicc vagy, ember. Tudod, mi a sok túlsúly? Az a cirka 80 kg, ami rajtam van.

2022. nov. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!