Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Falásrohamokkal mihez kezdjek?...

Falásrohamokkal mihez kezdjek? Mitől lehetnek?

Figyelt kérdés
Korábban sosem volt ilyen gondom, mindig figyeltem az alakomra, vékony voltam, az éhséget is jól bírtam. Most a második szülésem óta viszont állandóan éhes vagyok. Már régóta nem szoptatok, kb 4-5 kg maradt rajtam, eléggé meglátszik. Pajzsmirigy túlműködésem van, arra szedek gyógyszert. Ez a betegség elvileg tud nagy étvágyat okozni, mert gyorsítja az anyagcserét, ugyanakkor éppen ezért még nagy étvágy mellett is fogyás a jellemző. Én viszont nem tudok fogyni. Próbálok "jól" enni, ami néha sikerül, de sokszor iszonyú éhség tör rám, olyankor elveszítek minden önkontrollt és csak eszem és eszem, szinte gondolkodni sem tudok. Ha sok ilyen van, akkor fel is jön néha 1 kg, aztán néhány hét alatt lemegy, aztán megint jön a sok falásroham... Így folyamatosan 60-61 kg között stagnálok, ami nekem nagyon nem áll jól... Van valami tanácsotok ez ellen?

ápr. 16. 20:09
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezt végig sem olvasom. De BMR alatt enni továbbra is éhezés.
ápr. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!