Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan váltsak életmódot,...

Hogyan váltsak életmódot, amit aztán tartani is tudok? Mennyi idő alatt tudok 67 kg-ról 55kg-ra lefogyni? Mit egyek? Mit ne egyek?

Figyelt kérdés
Sportolni heti 2x 1 óra futás és biciklizés. 165 cm vagyok. 86 kg-ról fogytam le, de nem életmód váltással. Viszont mostanába állandó falásrohamaim vannak. Mi lenne a jó megoldás?

2016. ápr. 18. 20:06
1 2
 11/14 anonim válasza:
3-as vàlaszoló vagyok. Én azért eszem kevesebb gyümölcsöt,mert a bennük talàlható fruktóz elég hizlaló. Amit nem tud belőle a szervezeted hasznosítani azt rögtön àtalakítja zsírrà. A banànban nagyon sok a fruktóz, így az egyik legnagyobb szénhidràt tartalmú gyümölcs és fogyókúrànàl a szénhidràt ellenség :) Természetesen a kenyérbe is lehet többféle lisztet hasznàlni és magvakat (bioboltokban rengeteg ilyen van, ha szétnéz az ember, de nem mindenkinek engedheti még a pénztàrcàja).
2016. ápr. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

9-es vagyok.

Még azt szerettem volna mondani, hogy én a szénhidrátot igyekszem csak zöldségekből bevinni, zsírt viszont bőven viszek be.

Neked viszont ez nem biztos hogy beválik. Különbözőek vagyunk anyagcsere szinten is, így neked lehet a zsírt kell kicsit megfogni és a szénhidrátot engedni jobban. Nem tudom. Erről a különbözőségről amúgy olvashatsz többet Bocsi Viki fb oldalán, általánosságban is ad tanácsokat, de személyre szabottan is ha kéred.

Én január óta eszem az ő segítsége alapján, 74-75 kg voltam akkor, 168 cm-hez. Most 69-70 kg vagyok, edzek és formásodtam láthatóan. Sok kép van fent az oldalon, többek közt az enyém is :)

Van amúgy kajarendelés is nála, minden mentes kaják, rengeteg féle van hetente, onnan tudsz ötleteket meríteni a főzéshez!

Üdv, 26/N

2016. ápr. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Utánanézek.
2016. ápr. 21. 14:22
 14/14 anonim ***** válasza:
Tartós fogyást csakis életmódváltással tudsz elérni. Megfelelően összeállított étrend és mellé heti több edzés, sport, sajnos ha ezeket nem tartod hiába fogysz le, csak jojó effektus fog történni, tehát, ami lement az fel is jön.
2017. nov. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!