Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem fogyok, csak dagadok. Mit...

Nem fogyok, csak dagadok. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mennyi ideig normális, hogy diéta betartásával (nem, nincsenek rejtett kalóriák, meg esti nassolás, meg semmi ilyesmi) és erősítő-aerob edzéssel csak dagadok és dagadok? Most már teljesen el vagyok keseredve, hetek óta csak egyre több a combom körmérete és a mérleg is egyre többet mutat. Nem koplalok, de jóval kevesebbet eszem, és csakis egészségeseket, semmi cukrot, délutántól már semmi szénhidrát, stb...

Segítsetek. :( Oltogató hozzászólásokat figyelmen kívül hagyom.



2020. márc. 24. 08:46
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

Nem mindennap ugyanezt eszem... elég nehéz lenne így leírni :)

De mondjuk leírok egy tipikus napot:


R: 3 kanál nagyszemű zabpehelyből készített zabkása (édesítővel, 1 dl édesítetlen mandulatejjel, maréknyi ribizlivel)


E: 2 szelet baconös csirkemell, hozzá passzoló mennyiségű bulgur, csemegeubi

utána 1 Update protein túrórudi, vagy 1 kisszeletes Canderel csoki


U: pár falat valamilyen gyors CH, vagy 2 db gullón tk. keksz, egy bő marék mandula, ilyesmi...


V: párolt brokkoli (csak olíva olajjal), 2 szelet sonka, kis sajt... esetleg, ha utána még mindig nagyon éhes vagyok, akkor egy zero shake, szintén 1 deci mandulatejjel.

2020. márc. 24. 10:21
 12/34 A kérdező kommentje:
Inni csak vizet, cukormentes teát és a shake-eket iszom.
2020. márc. 24. 10:21
 13/34 A kérdező kommentje:
Van vércukormérőm. Nem mértem még úgy napokon-heteken keresztül rendszeresen, evés előtt és után, de időnként teszek egy próbát. Mindig teljesen normális.
2020. márc. 24. 10:22
 14/34 anonim ***** válasza:

Cukorbetegség esetén vagy inzulinrezisztencia esetén indokolt hogy a tested így viselkedik máskülönben nem..

1700 kicsit sok lehet, én most 1400 at eszek

Egyél barna rizst! Sokkal telítőbb mint a kenyér, én ilyen zacskós barna rizst szoktam hogy egy zacskó 125 gramm szárazon, 450 kalória kb, ha hozzákeverek egy natúr joghurtot megvan a főétkezés.

2020. márc. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Azt is eszem, múlt héten barna rizs ment asszem 3 napig.
2020. márc. 24. 10:32
 16/34 A kérdező kommentje:

Közeli ismerősöm ilyen étrenddel javította meg a pajzsmirigy-alulműködését. Gyógyszerek nélkül!

Persze ő még többet mozgott, mert fitnesz edző.

Szóval oké, hogy lehet ilyesmi az oka, de elvileg ez az életmód pont hogy megoldás rá, még akkor is, ha nem szedsz gyógyszert.

2020. márc. 24. 10:38
 17/34 anonim ***** válasza:

Hasonló magas vagyok, kicsivel több súllyal, és nekem az 1700 kalória csak súlytartáshoz jó. Én akkor fogyok, ha 1300-1400 kalóriát eszek. Akkor van heti fél-egy kiló fogyásom.

Egyébként nem lehet, hogy nem dagadsz, hanem szimplán nem fogysz és az edzés miatt izmot szedsz föl? Én a te esetedben ezt tartom valószínűnek.

2020. márc. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

"shake-eket iszom"

Milyen shakeket mennyit?

2020. márc. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

17: Lehet... de az 1300-1400 kalóriával olyan éhes vagyok, hogy kaparom a falat, és nem tudok aludni :((


18: leírtam feljebb.

2020. márc. 24. 11:55
 20/34 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz kevesebbet enni többet kell mozogni, nem erősítés, hanem kardio. Biciklizés, futás, ugrókötelezés..
2020. márc. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!