Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem fogyok, csak dagadok. Mit...

Nem fogyok, csak dagadok. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mennyi ideig normális, hogy diéta betartásával (nem, nincsenek rejtett kalóriák, meg esti nassolás, meg semmi ilyesmi) és erősítő-aerob edzéssel csak dagadok és dagadok? Most már teljesen el vagyok keseredve, hetek óta csak egyre több a combom körmérete és a mérleg is egyre többet mutat. Nem koplalok, de jóval kevesebbet eszem, és csakis egészségeseket, semmi cukrot, délutántól már semmi szénhidrát, stb...

Segítsetek. :( Oltogató hozzászólásokat figyelmen kívül hagyom.



2020. márc. 24. 08:46
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

:D

Ha még többet mozgok ennél is, akkor elhasználom azt a többletenergiát, tehát ugyanolyan éhes leszek. :D :D

Emellett, képtelen lennék ennél többet mozogni. Már így se tartom rendesen a pihenőnapokat, fáradt és fájó izmokra mozgok rá, amit meg elvileg nem is szabad...


Köszönöm a segítő szándékotokat azért. Sajnos ez egyelőre egy megoldatlan rejtély marad, hogy miért csak az izmom nő és miért nem ég a zsírom, legalábbis - bízom benne - egyelőre. :(

2020. márc. 24. 12:30
 22/34 anonim válasza:
Velem is ugyanez van :/ Ráadásul én szénhidrátszegényen eszek az inzulinrezisztenciám miatt, napi 1300-1500 kcal között eszem, mozgok, mégse fogyok. Izom az jött rám, de a zsír nem akar lemenni. Én mondjuk fizikailag jól érzem magam emellett az életmód mellett, de lelkileg zavar, hogy nem tudok 65 kiló alá menni a 170 centimhez.
2020. márc. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

Amúgy én is tök jól érzem magam fizikailag, imádok edzeni, meg minden. De az, hogy a zsírom semmit se mozdul, totál elkeserít.

Te szedsz gyógyszert az IR-re?

2020. márc. 24. 13:01
 24/34 anonim ***** válasza:

Amit leírtál kaját, az annyira kevésnek tűnik, nem tudom elhinni, hogy 1700 kalória.

Egyébként 1700 kalória kb. a napi kalóriaigényed. Szóval ezzel nem lehet fogyni. Akkor valamivel kevesebb kéne. Próbáld csak kicsit lejjebb vinni. 1400-1500.

2020. márc. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Szia,szerintem is sok az 1700 kalória. Próbálj több olyan kevés kalóriájú ételt enni,ami kitölti a gyomrodat, pl zöldségek,abból sokat vmi finom mártogatóssal😊 és hozzá sok folyadék. Én heti 3szor edzek, súlyzós plusz ugrókötél, 34 éves vagyok és kb 52kg. Max szerintem 1500 kaloriával tartok súlyt, szóval nejed az 1700 tényleg sok lehet.Ez persze alkat és genetika függő is,na meg persze anyagcsere.
2020. márc. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

Én viszont nem heti 3x, hanem majdnem mindennap edzek, méghozzá intenzíven.

Akkor is kevés az 1700? Nem hiszem...

2020. márc. 24. 14:17
 27/34 A kérdező kommentje:
*sok
2020. márc. 24. 14:19
 28/34 anonim ***** válasza:
Mit értesz azalatt,hogy csak dagadsz? a mérleg nap mint nap többet mutat? Ezesetben én hormonàlis problémára gondolnék.Viszont! Akàtmikor elkezdtem fogyózni,és komolyabban foglalkozni a súlyommal,rendszerint egyre dagadtabnak láttam magam.Nem lehet,hogy hasonló pszichés dologról van szó?
2020. márc. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

Mint a kérdés kifejtésében is írom, sajnos nem pszichés. ;(

A combom dagad nagyon. A többi testrészemen nem veszek észre gyarapodást, csak azt, hogy a zsír sehonnan sem csökken.

2020. márc. 24. 16:03
 30/34 anonim ***** válasza:
Akkor lehet az edzéstől nőtt a combod izomtömege.
2020. márc. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!