Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem fogyok, csak dagadok. Mit...

Nem fogyok, csak dagadok. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mennyi ideig normális, hogy diéta betartásával (nem, nincsenek rejtett kalóriák, meg esti nassolás, meg semmi ilyesmi) és erősítő-aerob edzéssel csak dagadok és dagadok? Most már teljesen el vagyok keseredve, hetek óta csak egyre több a combom körmérete és a mérleg is egyre többet mutat. Nem koplalok, de jóval kevesebbet eszem, és csakis egészségeseket, semmi cukrot, délutántól már semmi szénhidrát, stb...

Segítsetek. :( Oltogató hozzászólásokat figyelmen kívül hagyom.



2020. márc. 24. 08:46
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Najo, néhány gondolat, hátha hasznodra lesz;

Az életmódváltás elején befeszülnek, tónusba kerülnek az izmaid, kicsit "felemelik" a felette lévő zsírt, ettől többnek tűnhet.

A szénhidrátszegény étrend nem való mindenkinek.

A saját tapasztalatom az, hogy mikor az volt a célom, hogy fogyjak, az istennek nem ment, sokszor olyan éhes voltam, hogy a lépcsőházban úgy estem le a lépcsőn. Amikor úgy döntöttem, hogy le***om, sokkal boldogabb voltam,mert ettem eléget, aztán mikor nyáron véget ért a vizsgaidőszak, a saját kedvemre elkezdtem tornázni, nagyokat aludni, finom gyümölcsöket enni. Meg is lett az eredménye villám gyorsan.


Szóval ne keseredj el!

Esetleg próbálj több gyümölcsöt enni, nagyszerű édesség, tele vitaminnal. Nem mindenkinek jó, de van akinek nagyon beválik. (Pl,nekem.)

2020. márc. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

Kedves vagy, köszönöm.

Gyümölcsöt én pont nem igénylek annyira, ritkán eszem.

Mindent betartok, és mégis, a zsírom egyelőre meg se moccan. És ezt egyszerűen érthetetlennek találom, ha egyszer a logika alapján működnie kéne, még akkor is, ha van mögötte IR, pajzsmirigygond. :(

Nem tehetek mást, kitartóan próbálkozom tovább. Tegnap megálltam kb. 1500 kalóriánál... hát este még muszáj volt bekapnom 2-3 kiskanál hummuszt, hogy el tudjak aludni. Reggel azt hittem, összeesek az éhségtől... (mondjuk tegnap edzettem is)

2020. márc. 26. 16:20
 33/34 anonim ***** válasza:

Makrókkal hogy állsz ? Kéne számolgatni 1-2 hétig ..

1700 kalória valószínűleg sok neked fogyáshoz. Próbálj 1500-at enni,de más összetételben . Nekem pl a viszonylag alacsony ch és magasabb zsírbevitel felel meg évek óta , ha magasabb a szénhidrát ugyanígy éhezem egész nap ,mint te ,hiába tudom jól,hogy elég volt a kaja (sőt,sok is ) Amugy én pl 1800-2000 kalóriával már szép lassan tömeget növelek . Sajnos ez típusfüggő,van aki fogyózik ennyivel ,másnak meg sokkal kevesebb kell.

2020. ápr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Vagy az edzésed variáld meg. Iktass be súlyzós edzést , HIT, vagy köredzést stb
2020. ápr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!