Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Volt mar valakivel, hogy nem...

Volt mar valakivel, hogy nem koplalt, de odafigyelt ra, hogy kevesebbet egyen, mint azelott, megsem mozdult az a nyomorult merleg es centi semmit egy honap utan se?

Figyelt kérdés
Mert velem ez van, es marha idegesito. Amikor tudok, edzek is, nem sokra van idom, de az eddigieknel az is tobb...

2016. dec. 2. 11:10
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:

Utolsó: olvasd vissza az eddigieket, mielőtt kioktatsz.

A kérdés, amit indítottam, azoknak szól, akik jártak már abban a cipőben, amiben most én, és ha igen, milyen módszert alkalmaztak.

Eddig senki se tudott ilyesmit mondani, csak arról okít mindenki, hogy mekkora hülye vagyok, ha gyümölcsöt akarok enni, mert az aztán hű de gátolja a fogyást.

Akkora baromság... persze, ha este 10kor zabálok banánt, az gátolja. Meg ha a 2 adag megevett kajára ráeszek még egy adag gyümölcssalátát, az sem szívódik fel. De szerintem egyértelműen lejött az írásaimból, hogy nem így fogom csinálni... olvassunk már, mielőtt okítunk, könyörgök!

A zabpehely önmagában nem baromság, de az az étrend, amit elküldött Builder, egy tipikus testépítős étrend, ami kb a zabpehely zabpehellyel + fehérjepor gondolkodását követi, és ezt igenis baromságnak tartom. Nem azt mondtam, hogy nem működik! De irtó felesleges így kínoznia magát az embernek, ennél sokkal de sokkal változatosabb étrendet követve is lehet fogyni, és most ki foglak akasztani: MÉG ÚGY IS LEHET FOGYNI, HOGY IDŐNKÉNT CUKROT ESZEL!!!!

(úúú, te jó ééég, a kérdezőnek teljesen elment az esze, Jézusom, beteg elme...)

2016. dec. 4. 09:20
 32/49 anonim ***** válasza:
67%
Sorról sorra ki tudnám herélni a hozzászólásaidat okoshülye, de se időm, sem kedvem ilyen agyatlannal vesződni. Csak egy költői kérdésem van nyomi: ha olyan qrva okos vagy (muhaha :-D), akkor mi az anyádat akarsz itt?
2016. dec. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:

Istenem... nem írom le harmadszor is, ha az előző kettőből nem fogtad fel, akkor minek erőlködjek?

Menjél edzeni meg tolázzad a fehérjeport! ;)

2016. dec. 4. 09:46
 34/49 anonim ***** válasza:
69%

Képzeld én nem vagyok testépítő vagy fitnesslady de az utolsó 7 kilómat így adtam le,ehhez igencsak hasonló étrendel. Annyit elmondanék,hogy egy pillanatra nem éhezten vagy koplaltam mivel napi 5 alkalommal ettem nem is keveset. Ha figyelmesen olvastad volna nem csak azokat lehet enni ami oda le van írva,az egy MINTA. A lényeg az lenne,hogy a ch-t és a fehérjét meghatározott mennyiségben egyél,nem az,hogy éhezz vagy,hogy csak 1000 kcl-vigyél be egy nap. A fehérjepor sem kötelező...,

A másik pedig,hogy 30 napról beszèlünk, ami nekem egyébként annyira bevált,hogy 60-70%-ban azóta is így étkezek. Fehérjeport pedig már csak edzés után iszok.

Nem éhezek,nem puffadok,sokat és jókat eszem!

És mégegyszer mondom,nem vagyok testépítő.

2016. dec. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 A kérdező kommentje:

VÉGRE! Az első GYAKORLATI, saját tapasztalaton alapuló javaslat!

KÖSZÖNÖM!

Ezek után meg fogom gondolni egy hasonló étrend kialakítását. De nagyon hálás lennék, ha leírnád pontosabban, hogy miket ettél! Vagy legalább, hogy mi az, amit kizártál? (gyümölcs? ;)

Azt elárulod, hogy hány éves voltál akkor és hogy férfi/nő vagy-e?

2016. dec. 4. 10:07
 36/49 anonim ***** válasza:

Este leírom majd neked privátban amiket kértél.

26 voltam mikor elhezdtem így enni,most 30 vagyok és nő.

2016. dec. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
29%
Fingod sincs mi a fehérje por. Na takarodj innen!
2016. dec. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 A kérdező kommentje:

Éppenséggel már használtam is. Akkor állapítottam meg, hogy teljesen szükségtelen a fogyáshoz. Felesleges pénzkidobás.

De te nyilván jobban tudsz mindent, hiszen sokkal IQ-sabb vagy, a stílusodból ítélve... =D

2016. dec. 4. 14:27
 39/49 anonim ***** válasza:
45%

Mondom én,hogy fingod sincs, mi a fehérje por. Mit gondoltál fogyaték? Megiszod és lefogysz?

Meg ha egy testépítő ajánl egy testépítő diétát illetve erről szóló cikket (amit nem bírtál értelmezni)az felháborító,botrányos, ha ugyanezt egy nem testépítő teszi,akkor az ok, elmebajnok?

Egy dolgot látsz jól semmire öntudatos kérdező: sokkal többet tudok nálad. Ha nem lett volna ilyen nagy a pofád, akkor kaphattál volna konkrétabb tanácsot is,mint már azt számtalan esetben megtettem.

2016. dec. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
55%

Builder76, ha a tudásod és szövegértelmezésed megfelelő lenne, akkor is elásnád magad ilyen stílussal. Pont itt? Tök normális a kérdező, a csudába is. Évek óta járok ide s ebben a rovatban iszonyat sötétség van a kérdezők jelentős részének agyáéban a táplálkozással, fogyással kapcsolatban.

Igen, ez a kérdező is kérdez, ő sem tud mindent, de teljesen épeszű dolgokat ír. (Bár nem tudom, mi a gond a 10 órás banánokkal, úgy értem, úgy is lehet fogyni. A legtöbbünknek nem célszerű, de lehet :D)

Ne forgasd ki a szavait. Honnan veszed, hogy azt hitte, a fehérjeportól lefogy? Azt írta, rájött, hogy felesleges neki és nem kell a fogyáshoz. Ez utóbbi igaz, az előbbiről ő tud, de gondolom, az is.

Az speciel szerintem is tökmindegy, hogy profi testépítő, hobbi testépítő, vagy egyik se ajánl valamit. Nincs garancia, hogy ami másnak jó, az nekünk is.

2016. dec. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!