Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Volt mar valakivel, hogy nem...

Volt mar valakivel, hogy nem koplalt, de odafigyelt ra, hogy kevesebbet egyen, mint azelott, megsem mozdult az a nyomorult merleg es centi semmit egy honap utan se?

Figyelt kérdés
Mert velem ez van, es marha idegesito. Amikor tudok, edzek is, nem sokra van idom, de az eddigieknel az is tobb...

2016. dec. 2. 11:10
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:
Az étrend, amit ír, egy hatalmas baromság. Zabpehely, zabpehely, zabpehely, meg E betűkkel teli joghurtok. Gyümölcs sehol. Pedig reggel éhgyomorra talán a leghasznosabb, amit az ember magával tehet, hogy gyümölcsöt eszik.
2016. dec. 3. 19:20
 22/49 A kérdező kommentje:

Ja meg a fehérjepor... nálam ott veszíti el minden fogyókúrás oldal a hitelességét, hogy fehérjeporokat ajánlgat.

Rohadtul nem kell fehérjeport tömni magunkba a fogyáshoz.

2016. dec. 3. 19:56
 23/49 Taushi válasza:

Az, hogy kinek mi válik be teljesen eltérő lehet. Van aki jóllakik szénhidráttól, annak mehet gyümölcs mondjuk, de van aki nem. Neki inkább fehérje és vagy zsír tartalmaú kajákkal tud operálni. Olvasgatni mindenféle étrendeket, max ötletnek jó. Hogy neked mi válik be ki kell tapasztalni.

Én pl. megehetek egy kiló banánt akkor is éhes leszek, mert egyátalán nem laktat a szénhidrát, de ha mondjuk csinálok banán turmixot, fehérjével egyből jobb.

2016. dec. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
67%
Akkor zabáld a gyümölcsöt kétpofára,de aztán ne gyere ide sírni, hogy nem mozdul a mérleg tudatlan hülye!
2016. dec. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:

Az nem tudatlan, aki azt gondolja, hogy a reggeli gyümölcs nem akadályozza meg mágikusan a fogyásban...

Engem akadályozna, mert engem éhessé tesz, de van, akinek pont jó. Akár még vacsorára is, pedig ez már sokaknál kiveri a biztosítékot... De attól még nem hizlal és nem akadályozza meg tutira a fogyást.

2016. dec. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
0%

Amúőgy átfutottam a linket. A türelem az okés, a mozgás alapvetően kell az egészséghez, a többi nem igaz :D Rengetegen szálkásítanak kevés evéssel, mert éheznének és feladnák a pici, nekik nem sokra jó étkezésekkel.

Én nem is tudnék fogyni, ha reggeliznék, bár én speciális téma vagyok. Edzeni se tudnék rendesen, ha reggeliznék.

A vacsorát ugyanúgy elhasználom, mint más a reggelit, a kalóriadeficit és az energiamegmaradás törvénye makacs dolog.

S igenis van, aki sok gyümölccsel fogy s neki ez így jó.

Nem vagyunk egyformák. Van, akinek egészen szokatlan módszerekre van szüksége s a nagy szabályok kb. mindegyikét fel kell rúgnia, elég alaposan.

2016. dec. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:

*amúgy


Fehérjepor valóban nem kell, kérdező, de üzlet, azonkívül egyesek valamiért nem tudják megenni normális formában, nekik hasznos.

Gyümölcsöt pedig a legtipikusabb testépítő diétában nem esznek, ezért nem írták. Egy csomó testépítő persze eszi, nem ragad le az ilyen sivár étrendnél, amúgyis mások vagyunk. Van, aki testépítőként vegán vagy zsírra alapoz, ők sem egyformák.

2016. dec. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
72%

Ezt -szokás szerint- túlgondoltad 77 %-os. A kérdező azért tudatlan, mert fingja sincs, mi van a gyümölcsben vagy mi az a fehérje por.

A kérdés az volt, hogy valami miatt nem bír fogyni,tehát valamit sz@rul csinál. Kapott segítséget és köszönet helyett arcoskodik az önérzetes hp. Meg majd ő tudja. Hát akkor csinálja! Ki nem sz@rja le? De akkor ne sírjon itt,hogy nem megy a fogyás!

2016. dec. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
100%

Ha te ilyen nagyon profi vagy kedves kérdező,hogy tudod mi a jó reggelire és,hogy a fehérje,zab marhaság akkor miért is kell neked segítség?

Egyél csak gyümölcsöt egész délelőtt vagy amennyit akarsz,de fogyni nem fogsz tőle azt garantálom.

2016. dec. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 A kérdező kommentje:

Kedves Builder testépítő, valószínűleg nem vetted észre, hogy te vagy itt az egyetlen, aki teljesen felhúzta magát és minősíthetetlen stílusban, káromkodva sérteget. Ne aggódj, nem bántasz meg vele, elnézem =) A nagy "tudatlanságom" mellett hadd jegyezzem meg: te egy testépítő vagy, akinek halálosan fontos, kényes kérdés az, hogy amit csinál, az csupa pozitív visszaigazolást kapjon. Tehát: ha megosztasz valakivel (aki rohadtul nem testépítő életmódot akar folytatni!) egy étrendleírást, csakis azt vagy hajlandó visszahallani, hogy úúúú de jóóó, ez egyszerűen tökéletes, köszi!!!

Mert neked EZ az életed. Volt már edzős pasim, ne aggódj, tudom, miről szól ez.

Mint látod, a többiek is azt írták: a gyümölcs egyáltalán nem feltétlenül rossz.

Óriási "tudatlanságom" mellett megjegyezném azt is: te vagy, aki félreértette az írásomat... ugyanis egyetlen szóval nem mondtam, hogy két pofára fogom zabálni a gyümölcsöt. Csupán azt, hogy délelőtt csak gyümölcsöt fogok enni.

A továbbiakban, ha nem bánod, figyelmen kívül hagyom, amiket írsz, mert te egyike vagy azoknak a tipikus csőlátású edzős alakoknak, akiknek teljesen elment egy bizonyos irányba a gondolkodásuk, és csakis azt tudják elképzelni mint megoldást, és azt akarják ráerőltetni másokra is.

Mint írtam a korábbiakban, NEM csak a zabpelyhes, fehérjeporos étrendekkel lehet fogyni, ÉN is lefogytam már többször. Csak az emberi szervezet működése változik az idők során. Ami 3 éve még bevált, most nem biztos, hogy be fog. Például én ezt élem most meg: elkezdtem a szokásos, mindig jól működő kis "diétámat", erre semmi nem történik. No, hát akkor valószínűleg változtatni kell valamit... és itt jutott eszembe, hogy mi lenne, ha a reggeli rozsos kenyér, kefir meg hasonlók helyett most gyümölcsre váltanék. Az ugyanis beindítja az anyagcserét.


Egyébbként tegnap már annyira fullba totálisan marhára menő fogyókúrás étrendet csináltam magamnak, hogy tévében lehetne mutogatni... sovány csirkemell, amit én magam készítettem el, és hasonlók... számoltam a kalóriákat is, 1300, amivel mindenképp fogynom kéne. Edzettem egy jó kiadósat.

Este, mivel irtó hulla voltam már a hét végére, 9kor befeküdtem, és NEM tudtam elaludni! Éjjel 1-ig!!! Mert annyira éhes voltam. ;(

2016. dec. 4. 09:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!