Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Volt mar valakivel, hogy nem...

Volt mar valakivel, hogy nem koplalt, de odafigyelt ra, hogy kevesebbet egyen, mint azelott, megsem mozdult az a nyomorult merleg es centi semmit egy honap utan se?

Figyelt kérdés
Mert velem ez van, es marha idegesito. Amikor tudok, edzek is, nem sokra van idom, de az eddigieknel az is tobb...

2016. dec. 2. 11:10
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:

a kislányom 5 éves,és 1 év alatt 12 kg-ot hizott.kivizsgáltattam és kiderült pajzsmirigy gond van.

szóval nem árt egy vizsgálat neked sem.

2016. dec. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:

Ahhh... az előző válaszomban írtam... =)


Ne keverjük a dolgokat: az, hogy felszedtem pár kilót, nem a semmitől történt. Zabáltam.

Most azt akarom újra leadni. Ez az, ami nem akar beindulni.

2016. dec. 2. 14:44
 13/49 A kérdező kommentje:
A kislányodat egyébként nagyon sajnálom.
2016. dec. 2. 14:45
 14/49 anonim ***** válasza:

Ha nincs is bajod, lehet, hogy most kicsit belassult az anyagcseréd. Állítólag van, akinél 30 évesen már lassabb, mint 20 évesen meg ilyenek. Pedig 30 évesen még oly ifjú az ember, no mindegy. Változhatunk.

Vagy más okból lassult. Vagy mivel nem méred, valami új ételed miatt kisebb a deficit. Fogalmam sincs, de valami okának lennie kell.

2016. dec. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 Taushi válasza:

Hasonlóan étkezek én is nyár vége óta. Október végéig tök jól mentek le a kilók, de aztán megállt a fogyás. Sajnos betegség miatt pár hétre csökkentenem kellett a mozgást, és máris stagnálás egy hónapra. Egy hete rááltam, hogy még többet mozogjak, mostanra, mintha már fél kg lejött volna.

Szerintem lelassulhatott az anyagcseréd neked is, nekem majdnem biztos attól lehetett (bár nem értem hogy, 1770 kcal per nap, 94 kilóra..)

2016. dec. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:
94 kilóra 1770 kcal az nem túl kevés?
2016. dec. 3. 09:10
 17/49 Taushi válasza:
Hát mozgás nélkül nem fogynék tőle az biztos
2016. dec. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 A kérdező kommentje:

Most azt találtam ki, hogy reggelire/délelőtt csak gyümölcsöt eszem, alma-narancs-mandarin, és egy kis banán. Gyümölcssalátát fogok majd gyártani nagy tételben, aztán abból viszek dobozkában a melóhelyre.

Egyébként ilyen fura teltségérzetem is van, vagyis inkább úgy mondhatnám, ritkábban vagyok éhes egy nap alatt, mint eddig... ami kellemetlenebb, hogy gyakrabban is puffad a hasam valamitől. De egyéb problémák nincsenek, mármint a reggeli vegetatív tevékenységekre gondolok... bocs, kicsit elmentem naturálisabb irányba.

Csak azon gondolkodom, hogy lehet, most először van ilyen téli tartalékolásom, mert az agyatlan szervezetem nem fogja fel, hogy nem kell a megfagyástól tartania...?

2016. dec. 3. 12:28
 19/49 anonim ***** válasza:

Ideje ezt elolvasnod:


[link]

2016. dec. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:
Elolvastam. Semmi újat nem mondott, és semmivel nem mond ellent, amit tervezek vagy eddig csináltam. Szóval megint nem értem a kissé lenéző stílust...
2016. dec. 3. 19:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!