Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Volt mar valakivel, hogy nem...

Volt mar valakivel, hogy nem koplalt, de odafigyelt ra, hogy kevesebbet egyen, mint azelott, megsem mozdult az a nyomorult merleg es centi semmit egy honap utan se?

Figyelt kérdés
Mert velem ez van, es marha idegesito. Amikor tudok, edzek is, nem sokra van idom, de az eddigieknel az is tobb...

2016. dec. 2. 11:10
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
25%
Ásd el magad te nyomi a fass válaszaiddal együtt,amiből semmi használható nem derül ki a szerencsétlen kérdezőknek! Nem tetszik a stílusom? Lesz@rom.
2016. dec. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 A kérdező kommentje:

Rendes vagy, utolsó, de kár erőlködni, az ilyen sötét agyú parasztok, mint Builder, csak ahhoz értenek, hogy tök máshogy értelmezzék a másik ember szavait, aztán meg ömlesszék a sz..rt a szájukból. Igen, ilyenekkel van tele az országunk...


A legszebb az egészben, hogy amíg nem váltanak ilyen stílusra, addig még el is hiszi az ember, hogy esetleg lehet valami szakértelmük egy témához, de amint átváltanak gyökérbe, minden hitelességüket elveszítik. A franc se akar tanácsokat hallgatni tőlük, ha még normálisan beszélni se tudnak :D


Menjél vissza a súlyzóidhoz, Builderke, az a te helyed! ;)

2016. dec. 5. 13:21
 43/49 anonim ***** válasza:
100%

Elolvastam a válaszaidat kérdező és marhára elment a kedvem a segítségnyújtástól. Kicsit lehetnél szerényebb és befogadóbb ha már tényleg fingos nincs a dologról. (nyilván nem hat meg,de vszínű amúgy is feleslegesen írnám le neked).

Amúgy Buildernek igaza van.

36 voltam.

2016. dec. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 A kérdező kommentje:

Te is egy megbízható ember lehetsz az életben! =D Ha én "kedv" meg szimpátia alapján segítenék másoknak, akkor asszem, súlyos gondok lennének velem... De hát nem vagyunk egyformák.

Egyébként tegnap már írni akartam neked, csak nem jutottam oda, hogy ne fáradj az étrend leírásával, mert továbbra sem zabpelyhen élve szeretnék lefogyni. Van egy saját étrendem, ami biztos, hogy működni fog, csak emelnem kell az edzésszámot (épp egy jó edzésből jövök megint).


Köszönöm mindenkinek, aki KONSTRUKTÍVAN próbálta megközelíteni a kérdést, nem pedig személyeskedve...

Hiszem, hogy vannak még normális emberek, csak kitartóan kell keresni őket. ;)


Na megyek, leadom ezt a nyomorult pár kilót! x)

2016. dec. 5. 13:43
 45/49 anonim ***** válasza:
Sok sikert hozzá.
2016. dec. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 westworld888 ***** válasza:
48%

miben volt igaza buildernek?

hogy dobott egy linket, amire mindenki más azt írta hogy vannak benne hülyeségek, aztán meg mindent kiforgatott amit a kérdező mondott (délelőtt csak gyümölcs = 2pofára gyümölcs stb)

aztán meg iskolázatlan bunkógyerek módjára fröcsögni kezdett? meg fingod nincs mi a fehérjepor ,ez vagy 100x elmondta, de azt már nem tudta elmagyarázni hogy mi az.. vagy egyáltalán bármi infot mondani.

aki szakértő egy témában, az használható infókat mond nem pedig azt ismételgeti hogy "én szakértő vagyok, te meg egy hülye". meg nem mások által írt cikkeket linkelget..

a kérdező tök jól csinálta, attól még hogy kiírunk egy kérdést nem kell eljátszanunk a hülyét, ez a kérdező is válogatott a válaszok között és megmondta hogy szerinte mi a hülyeség meg mi nem az. Builder bunkózását meg jól levette, olyat írt neki, amit teljesen meg is érdemelt.

a "segítek, ja meggondoltam magam"-embernek üzenem, hogy ne ítélkezzen, amíg nem tud egy sima ígéretet betartani..

2016. dec. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
60%

Hát te tényleg egy akasztani való barom vagy degenerált kérdező. Aki szimpátia alapján szekektál, az te vagy. Konstruktív, érdemi választ csak a 72 %-os válaszolótól és tőlem kaptál. Hogy nem tudsz értelmezni egy cikket, az a te problémád. Ezért nem fogsz sose tartósan lefogyni és maradsz egy szánalmas nyomorék. Egyébként anyádat becézgesd!

Az újonnan regisztrált fassfejnek: már a kommented elején látszik,hogy egy sötét kis buta se.ggfej vagy.

1. Ki az a mindenki?

2. Miért is hülyeség? Ja,hogy nem tudod megcáfolni.

Azért linkelek be cikket agyas, mert nincs kedvem a naponta nem tudom hányszor leírni ugyanazt. Ebben benne vannak az alapok. Értelmes ember megköszöni és felfogja belőle az információt. Ha valamit nem ért vagy nem tetszik, megkérdezi. De arcoskodik.

Egyébként gondolom meg se fordult a bolhafingnyi agyadban,hogy azért nem írom le, mi a fehérje por, mert nem akarom és nem azért, mert nem tudom...

2016. dec. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
*De nem arcoskodik.
2016. dec. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim válasza:

Nekem bevált. Anno 78 voltam most vagyok 70 igaz még mindig van egy kicsi feleslegem de simán letudtam fogyni.


Azt tudnám mondani ha v ki ezt a választja.

Változtassa meg a teljes étrendjét. Dobjon ki mindent amiben cukor van meg sok zsír.

Ne igyon colát, kerülje a joghurtot, csipeszt.

Hamburgert, pizzát, péksüteményeket, joghurt italokat, croissant, csokit az ilyen Sio és hasonló gyümölcsitalt is. Az is tele van cukorral.


Egyen sok zöldséget, gyümölcsöt, fehér húst,

Kerülje a kenyeret, zsömlét,


Nem a mozgás a lényeg hanem az h több energiát viszel be mint amennyit elhasználsz. Ezér hízol el.

Ha kevesebbet viszel be mint amennyi kell, a maradékot a test a zsírból fogja pótolni tehát le fogsz fogyni.


Férfiaknál ez első sorban a hasi zsír. Amitől úgy néznek ki mint egy terhes nő. Na én ezért határoztam el hogy lefogyok mer már undorodtam a saját tükörképemtől.

És nem nem a nők miatt van mert ez engem zavart.


Ja és így anyagilag se rossz kb havi 15 E-t spórolok azzal h most már nem raktározok be Croissant, fánkot, joghurtot, Colát...


28 F

2017. ápr. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!