Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » El se kezdjek fogyókúrázni a...

El se kezdjek fogyókúrázni a genetikám miatt?

Figyelt kérdés
A felmenőim és testvéreim között mindenki kövér. A nővérem pár éve lefogyasztotta egy személyi edző, de szépen visszahízott. Erre mondta azt a sógorom, hogy hiába erőlködünk a genetikát nem lehet átcseszni. Egy életen át nem fogom bírni az éhezést azt mondta és én is ettől tartok, mert nagyon szeretek enni és nagyon fontos nekem. Viszont most végre úgy érzem fogyni szeretnék. 180 cm vagyok és 100 kg. 20 kg leadása lenne a célom, de első részcélom 10 kg lenne. Sógoromtól viszont megijedtem. Már próbáltam ezt a diétát, hogy számoltam a kalóriákat, de elég rosszul voltam az éhezéstől. Egyébként rendszeresen futok 10 km-t, de mégis 100 kg vagyok. 27 éves férfi vagyok. Lehet hogy nekem sorsom a kövérség és inkább el kéne fogadni, mint kínozni magam diétával? Az a baj, hogy hedonista vagyok és nagyon szeretek enni. De utálom is magam amikor tükörbe nézek. Meg ilyen pszichés tényezők is vannak benne, hogy csúnyán nézek a vékony emberekre és idegesítenek a közelemben. Mert ő nem szenved, ehet bármit nem hízik, mert jó a genetikája, én meg szenvedésre vagyok ítélve. Ez óriási igazságtalanság és az istennek nevezett akárki borzalmas igazságtalanul teremtette a világot.

ápr. 2. 01:16
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:

"A felmenőim és testvéreim között mindenki kövér. A nővérem pár éve lefogyasztotta egy személyi edző, de szépen visszahízott. "


"Ugyanakkor pl nekem is a nővérem rengeteget zabál. Ok, hogy ő is fut, még többet mint én, de most húsvétkor is egy tányér rántott hús után megevett egy tányér pörköltet is. És vékony."


Most akkor mindenki kövér, és a nővéred is visszahízott, vagy a nővéred vékony, annak ellenére, hogy zabál?

ápr. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 A kérdező kommentje:
2 nővérem van, az egyik kövér, a másik nem és fut, de rengeteget eszik.
ápr. 5. 20:17
 63/63 anonim ***** válasza:
100%

Miért irigyled azt, aki egy tányér rántott hús után megeszik egy tányér pörköltet? Inkább fogd fel úgy, hogy ez nem teljesen oké. Képzeld el, hogy a gyomorban ott keverednek megrágva a pörköltszaftos prézlidarabok meg a kétfajta húspép, ráadásul iszonyat nagy a mennyisége, hát cipelje csak, aki megette.

És miért kell egy 32-es pizzát befalni? Ezek álmok, vágyak? Nem sok egy kicsit egy egész pizza egy embernek?

Fogd fel pozitívan, hogy neked ezeket mind nem kell megenned, aztán magadban hordoznod meg emésztgetned, legalábbis nem ennyit, hanem egészséges emberi adagokat.

ápr. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!